Son Yorumlar

  Lorem ipsum dolor sit amet, consetetur sadipscing elitr, sed diam nonumy eirmod tempor invidunt ut labore et dol.

  This error message is only visible to WordPress admins

  Error: No connected account.

  Please go to the Instagram Feed settings page to connect an account.

  Contact Us

  • Address: 94 Foster Ave. Rockaway, NJ 89800
  • Phone: 684-990-345-389-5623

  FD Sports Hakkında

  FD SPORTS

  FD Sports 20 yılı aşan bir tekstil tecrübesi birikimi ile Türkiye‘de kurulmuş ve Müslüman kadınlara yönelik yüksek kaliteli muhafazakar ve şık spor giyim üretimi konusunda anahtar isim olmuştur. Günümüzde FD Sports; İngiltere, Amerika ve Türkiye pazarlarındaki muhafazakar kadınlar için konforlu ve tarz ürünleriyle muhafazakar spor giyimin öncüsü haline gelmiştir.

  Geçtiğimiz yıl Maldivler’de ilk mağazasını açarak Asya kıtası ve Orta doğu bölgelerini de rotasına eklemiştir.

   

  FD Sports; eşofman takımları, günlük spor giyim, aktif giyim ve farklı çeşitlerde spor bonelerden oluşan koleksiyonuyla müşterilerine geniş ürün yelpazesinde renkli seçenekler sunmaktadır. Hem profesyonel olarak spor yapan, hem de sporu günlük yaşamının bir parçası haline getirmek isteyen aktif ve muhafazakar kadınlara hitap eden FD Sports, sporcu muhafazakar kadının ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde tüm detayları samimiyetle düşünülerek tasarlanmış fonksiyonel ürünlerden oluşmaktadır. Tüm ürünler sporcu muhafazakar kadının ihtiyaçları ve yaşadıkları sorunlar tespit edilerek ve bu sorunları çözecek detaylarla işlenerek sporcu muhafazakar kadının spor esnasındaki konforunu maksimize etmek üzere üretilmektedir. Sonuç odaklı, işlevsel ve dünya standartlarında kalite ile üretilen FD Sports ürünlerine bağlılık tam da bu yüzden her geçen gün artarak devam etmektedir.

  kapak

  FD Sports ürünlerinin temel amacı kadınların yaratıcı içsel gücünü keşfetmelerini ve gerçekleştirmelerini sağlamak. FD Sports antrenman yapan, spor salonuna giden, spor yarışmalarına giden ya da sadece parka yürüyüşe çıkan profesyonel olsun olmasın herhangi bir egzersiz seviyesindeki tüm muhafazakar aktif kadınları desteklemektedir. Birçok profesyonel sporcuya sponsorluk imkanı da sağlayan FD Sports bu alanda amatör ya da profesyonel sporla ilgilenen herkese destek olmaya ve bu alanda çalışmalar yürütmeye devam edecektir.

  Sponsorluk & Influencer

  ’Bize ulaşın’ sekmesinden sponsorluk ile ilgili başvuruda bulunabilirsiniz.

  İş Ortaklarımız